Чому гардеробні більш зручні та практичні, ніж шафи?

Июнь 20, 2023

За останнє десятиліття все більше українців вибирають гардеробні на замовлення замість традиційних шаф або шаф-купе. Головна причина такої зміни – в бажанні створити в своїй оселі функціональний та затишний простір. Допомогти здійснити це бажання можуть спеціалісти «Меблі-ПВМ». Компанія спеціалізується на виготовленні якісних корпусних меблів з 2000 року. Має тисячі задоволених клієнтів у Києві та передмісті.

Зручні, ергономічні та надійні гардеробні – один з напрямків роботи компанії. Побачити зразки виконаних робіт можна на сторінці сайту https://mebel-pvm.com.ua/garderobny компанії «Меблі-ПВМ», й там же замовити безплатну консультацію стосовно комплектації та вартості гардеробної.

Гардеробна в закритому вигляді від «Меблі-ПВМ»

Переваги гардеробних у порівнянні з готовими шафами

Класичні готові шафи мають меншу висоту, ніж будь-яка кімната. Відповідно, частина простору між шафою та стелею не використовується. Гардеробна, навпаки, дозволяє ефективно використовувати весь простір. Купуючи готову шафу, доводиться підлаштовуватися під її конструкцію. Натомість гардеробна на замовлення від початку проєктується так, щоб задовольнити потреби клієнта.

Відчинена гардеробна виробництва «Меблі-ПВМ»

Шафи доволі часто обмежені певними розмірами, наприклад, їхня ширина рідко перевищує 250 см. Гардеробні можуть бути компактними та просторими, без обмежень по розмірах. Основні переваги гардеробних в тому, що вони:

  • дозволяють використовувати всю наявну площу;
  • створюються відповідно до індивідуальних побажань замовника;
  • можуть бути будь-якого розміру та конфігурації.

До того ж ці меблі можна виготовити практично в будь-якому стилі та кольорі. Найбільший попит мають конструкції у сучасному мінімалістичному стилі, проте гардеробні на замовлення дають можливість реалізувати будь-які задуми.

5 причин замовити гардеробну в «Меблі-ПВМ»

Співробітники компанії розробляють індивідуальний проєкт відповідно до побажань замовника. Кожна гардеробна виробництва «Меблі-ПВМ» буде:

  1. функціональною та зручною;
  2. зроблена з якісних і надійних матеріалів;
  3. мати комплектацію та розміри, потрібні замовнику;
  4. виготовлена за 5-7 робочих днів;
  5. міцною та довговічною.

Завдяки цьому у готовій гардеробній від цього виробника вдається успішно розмістити все необхідне: повсякденний та верхній одяг, взуття, прикраси, сумки, спортивний інвентар тощо.

Побачити на власні очі зразки готових виробів компанії та кольорову палітру фасадів і полиць можна у шоурумах, розташованих у Києві в ТЦ 4ROOM та ТЦ «Даринок». Вони працюють без вихідних, 7 днів на тиждень. Частина реалізованих замовлень також представлена на сайті компанії.

Рассказать о статье