Переваги оренди ножничного підйомника

Июль 27, 2023

Ножничний підйомник — спецтехніка, яка використовується практично скрізь. Будівельні майданчики, складські приміщення, монтажні роботи та багато іншого не обходяться без їх застосування. Причому неважливо, де доведеться піднімати вантажі на висоту: залежно від типу двигуна їх можна застосовувати на відкритому просторі і всередині приміщення. Чи так обов'язково витратити значну суму і купити ножничний підйомник? Звісно ні, у багатьох випадках його можна орендувати. Послуги оренди ножничного підйомника доступні на сайті nvi.in.ua

Що потрібно знати про ножничний підйомник

Ножичний підйомник є люлькою, яка піднімається на висоту за допомогою спеціальної конструкції. Вона складається та розпрямляється за аналогією з ножицями, звідси спецтехніка і отримала свою назву. Люлька оснащена високими огорожами, що допомагає забезпечити безпеку людей, що працюють в ній.

Одна з основних переваг даного обладнання - мобільність. Воно може експлуатуватися у вузьких просторах, наприклад, переміщатися між складськими стелажами або наближатися до стіни для проведення фасадних робіт. Тому часто така спецтехніка просто незамінна.

5 причин взяти ножничний підйомник в оренду

  • Економічна вигода. Спецтехніка (особливо нова) коштує досить дорого, тому не кожна компанія може дозволити собі поповнення автопарку в будь-який момент. Оренда ж допомагає отримати на повне розпорядження потрібну машину всього за невеликий відсоток від суми.
  • Відсутність проблем з обслуговуванням та документацією. Компанія, що надає витяги в оренду, ретельно стежить за належним станом кожної одиниці спецтехніки. Вам не потрібно буде турбуватися про ремонт, заміну запчастин, проходження техогляду та оформлення необхідної документації - всі ці роботи лягають на плечі орендодавця.
  • Ніяких простоїв. Техніка у вас лише тоді, коли вона потрібна. Не потрібно шукати приміщення для її зберігання і турбуватися про доставку підйомника на об'єкт: це завдання також бере на себе власник машини, що орендується.
  • Можливість вибору. Коли ви купуєте нову одиницю спецтехніки для свого автопарку, вам доведеться змиритися з тим, що вона піднімається тільки на певну висоту і має обмежену вантажопідйомність. А в разі оренди ви можете вибрати модель під конкретні завдання.
  • Доставка. Власнику спецтехніки доводиться самому турбуватися про доставку машини до пункту призначення. А якщо ви вирішите взяти ножичний підйомник в оренду, то компанія-орендодавець допоможе вам доставити його на об'єкт.

Рассказать о статье