Пожежні резервуари ЮФП-tanks

Июль 6, 2023

Пожежні резервуари - це необхідний елемент протипожежного захисту на кожному інфраструктурному об'єкті. Пожежні резервуари, також відомі як резервуари для пожежогасіння або резервуари для води, являють собою спеціалізовані ємності, призначені для зберігання великої кількості води. Вони використовуються як частина протипожежних операцій для подачі води або вогнегасних речовин для ефективної боротьби з пожежами та їх гасіння.

Сфера використання пожежних резервуарів

Установка пожежних резервуарів в першу чергу необхідна на об'єктах з підвищеною пожежною небезпекою, таких як АЗС, нафтобази та склади ПММ.

Багато промислових об'єктів, таких як фабрики, склади та виробничі підприємства включають пожежні резервуари як частину своєї інфраструктури пожежної безпеки. 

Пожежні резервуари служать як готове джерело води або засобів пожежогасіння для боротьби з пожежами. Вони часто підключаються до спринклерних систем пожежогасіння, пожежних гідрантів або пожежних шлангів, що дає змогу пожежникам або спеціально призначеному персоналу швидко отримати доступ до води, яка зберігається, для гасіння пожежі.

Також пожежні резервуари використовуються в планах готовності до надзвичайних ситуацій, коли надійне джерело води може опинитися під загрозою, наприклад, під час стихійного лиха або відключення електроенергії. Вони можуть забезпечити тимчасовий запас води для пожежогасіння або інших заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Українська компанія ЮФП (UFP - Ukrainian Fire Protection) має понад 14 років досвіду в сфері пожежогасіння та пропонує пожежні резервуари власного виробництва, різні за типом встановлення, конструкції, об'єму і матеріалу. 

Переваги пожежних резервуарів від компанії ЮФП:

  • Можуть бути виготовлені за індивідуальним проектом, на будь-які розміри і обʼєм. Наземні об’ємом до 4000 м³, підземні до 900 м³;
  • Швидкий монтаж: від 1-2 днів до 4-5;
  • Доставка резервуара здійснюється в розібраному вигляді на стандартній фурі і не складає труднощів у порівнянні з цільними конструкціями; 
  • Якісні та надійні матеріали перевірені роками;
  • Немає потреби зварювальних робіт при монтажі;
  • Завдяки ПВХ-мембрані яка встановлюється всередині резервуара, немає контакту рідини з металом, тобто конструкція захищена від корозії;
  • Термін служби пожежних резервуарів ЮФП становить понад 30 років;
  • Термін гарантії становить 5 років;
  • Надається вся робоча документація відповідно до чинних будівельних норм і стандартів; 
  • Після монтажу проводяться гідравлічні випробування резервуара. Після чого Замовнику видається паспорт на резервуар і гарантія з датою проведення випробувань.

Рассказать о статье