Дизайн маленької дачі всередині

Декабрь 15, 2021

Ах, як же хочеться хоча б на вихідні забути про суєтне життя міста, поспілкуватися з природою! Виконати це бажання можна дуже просто – побудувати маленький дачний будиночок.

На сайте https://pro-dachnikov.com/ вы сможете ознакомиться с интересными идеями для декора и дизайн дачного интерьера.

Місце для нього завжди знайдеться, навіть якщо у вашому володінні є дуже скромна за розмірами ділянка. Головне правильно визначитися з концепцією та оформити будівництво відповідно до своїх бачень та потреб. То як же може виглядати сучасне заміське житло?

Архітектура дачних будиночків

Щоб по-справжньому розслабитись та повноцінно відпочити, потрібно потрапити у відповідну атмосферу. Погодьтеся, відчуття від вечора, проведеного на порозі підлоги вбитого сараю, і на веранді симпатичного будиночка помітно відрізнятимуться. Це говорить про те, що будуючи навіть тимчасове житло, дуже важливо зробити його стильним зовні і ретельно продумати його внутрішнє оздоблення, що неможливо буде зробити, не вникнувши в архітектурні тонкощі будівельного аспекту. Цікаво, що є актуальним для наших широт?

Російський стиль у дачному будівництві

Незмінно популярний варіант забудови заміських ділянок. За останні роки стиль помітно осучаснився і сьогодні вже можна нарахувати понад десять його різноманітних напрямків. Проте прогрес не завадив йому залишитися пізнаваним. На фото гарні дачні будиночки наочно демонструють характерні ознаки приналежності до російського стилю. Найчастіше вони являють собою зруб з колод, хоча і будівлі з бруса не можна назвати рідкістю.

Другим розпізнавальним ознакою російського будинку є високий цоколь та специфічне утеплення підлог, з підйомом основної частини будинку над землею. У народі технологія відома як «призьба».

Останнім знаковим елементом є дах. У російських будинків вона двосхилий, душевно широка і нерідко увінчана ковзаном.

Щодо зовнішнього оздоблення, то тут виключно царство дерева. Стилізуючи будівництво під російську хату на фасад виносять дерев'яні лиштви, а вхідну групу оформляють дерев'яними косяками. З декору найчастіше є різьблення. Такий будинок завжди має або критий ганок, або веранду. Обидва елементи придатні для облаштування відпочинку для домочадців.

Будинки в російському стилі діляться на міський та сільський підвиди. Крім цього, свій відбиток накладає регіональне розташування будівель. Залежно від того, в якій частині країни будується житло, в його архітектурі з'являтимуться характерні місцевості деталі та прикраси.

Дачні будиночки у європейському стилі

Даний напрямок пропонує велику варіативність у будівництві. Найпривабливішим вирішення дачного питання вважається стиль фахверк. Будова має незвичайний декор фасаду та приваблива у своїй нестандартності.

Технологія будівництва будинку досить складна, тому будувати його за всіма правилами фахверка ризикують мало хто. Мало того, що тут потрібно звести хитромудрий зроблений з колод каркас, так ще й порожнечі між брусів треба буде закласти каменем, причому зробити це так, щоб дерев'яні балки остова залишилися зовні.

В наших умовах бажаючі отримати щось подібне на свою ділянку зазвичай спрощують собі завдання і просто оформлюють у відповідності до стилістичних канонів фасад. Наклеїли імітацію балок на стіни під потрібним кутом і маленький маленький будиночок для дачі готовий!

Рассказать о статье