Ремонт в санвузлі з заміною сантехніки

Июль 19, 2021

Ремонт в санвузлі проводиться не тільки після поломки сантехприборів. Після пари десятків років експлуатації бажано поміняти труби подачі гарячої та холодної води, зроблені з низькоякісного чорного металу, поки вони не продірявилися. Заміна або облицюванню кахлем, монтаж нових меблів у ванній, установка лічильників гарячої та холодної води теж відносяться до категорії ремонту.

Самые выгодные ставки только тут betcity.ru, заходи и не упусти свой шанс.

Будь-який ремонт, пов'язаний з відключенням і зливом стояків, можна об'єднати з такою операцією, як заміна унітазу в квартирі , установка раковини, монтаж нової душової кабіни, заміна змішувача або сифона.

Всі названі вище операції краще доручити кваліфікованому сантехніку, але якщо у вас є певні навички і належне кількість наполегливості і кмітливості, можна більшість робіт виконати самостійно. Перед початком робіт усвідомите деякі моменти.

- Не варто шукати сантехприлади, комплектуючі, змішувачі за принципом «найкраще - це найдешевше». Ціна низька визначена з таким розрахунком, щоб заробити гроші на кількості продажів, а не на якість товару.

- Перед зняттям запірних кранів, змішувачів треба кілька разів перевірити, перекрита вода. Дістаньте про всяк випадок інструменти і матеріали для аварійного усунення течі. Сусіди знизу будуть вам вдячні.

- Така операція, як заміна сантехніки починається з перевірки комплектності прокладок.

- Для гарячої води використовуйте металопластикові труби, вони міцніші.

- Повороти і вигини проходити треба з використанням відповідних фітингів, виготовлених на заводі, а не саморобних.

- Якщо треба буде установка унітазу, попередньо перевірте відповідність входу на стояку виходу унітазу, вони можуть не збігтися.

Чи не вважайте себе професіоналом в силу віку, реально оціните свої можливості. Іноді краще покликати майстрів і подивитися на їх роботу, вам буде потім спокійніше.

Рассказать о статье