Укладаємо плитку для підлоги

Март 21, 2021

Кахель - відмінний варіант для підлоги!

Выбрать дизель генератор для дома вам помогут специалиста магазина.

Чому? Він легкий в укладанні і надійний при експлуатації. Є маса різних рішень по його дизайну. Але є і недолік - він холодний і впала посуд може його трохи побити.

Як вибрати плитку самостійно?

Вибирайте гладку плитку і перевіряйте її на наявність сколів. Вона не одна бути дуже слизькою. Така плитка краще підійде для стін. Краще більше, ніж не вистачить. Закупити більше матеріалу, швидше за все вам доведеться повертатися за нею ще раз. Щоб розрахувати скільки потрібно матеріалу потрібно розділити площа статі на площу зразка плитки.

Є 5 рівнів твердості плитки. Краще вибирати від трьох до п'яти для укладання підлоги. Так само як основний матеріал радимо розглянути керамограніт.

Для самостійної укладання вам знадобитися:

пластикові хрестики

зубчастий шпатель

гумовий шпатель по менше

молоточок

плиткорез

будівельний міксер і дриль

клей

Як показує практика краще брати не готовий склад, а зробити го самостійно! Купуйте суху суміш і перетворите її в клей будинку. Так ви зможете залишити її по запасливий і зробити скільки вам потрібно. Так само можна замінити цементним розчином.

Фуга - затирка для між плиткових швів. Вона повинна підходити за кольором або підкреслювати унікальний дизайн, придуманий вами.

Підготуйте підлогу, вирівняйте поверхню і вгадуйте плитку.

Є три типи укладання плитки:

"Шов до шву"

"По діагоналі"

"В розбіг"

Після укладання провітріть приміщення.

Рассказать о статье