Вибір відповідного стабілізатора напруги

Декабрь 26, 2022

Проблеми з напругою часто виникають у будинках, особливо на заміських ділянках. Якщо, наприклад, наш сусід має фотоелектричну установку, може відбутися несподівана зміна значення мережевої напруги, що подається в нашу будівлю. В результаті цінне електронне обладнання, побутова техніка чи теплові насоси можуть вийти з ладу. Ви можете замовити та купити стабілізатори напруги Елекс на https://amperok.com.ua/tm_eleks за самою вигідною та доступною ціною.

При виборі відповідного стабілізатора напруги AVR слід враховувати, серед іншого: потужність пристроїв, які ми підключатимемо до стабілізатора, кількість фаз, тип установки в будинку.

Потужність побутової техніки:

Холодильники, якщо це старі моделі, досить чутливі до перепадів напруги. Без стабілізатора компресор чи двигун можуть вийти з ладу. Наприклад, холодильник у холодильнику вимагатиме потужності 150-200Вт.

Якщо телевізор не оснащений імпульсним блоком живлення, він може вийти з ладу через коливання напруги. Для телевізора потрібний блок живлення потужністю 300-400 Вт.

Ваш комп'ютер може перестати працювати під час стрибків напруги. Необхідна потужність 300-400Вт.

Кількість фаз у стабілізаторах напруги:

Щоб правильно вибрати стабілізатор напруги, потрібно визначити який тип мережі у вас вдома. Однофазний (220В) або трифазний (380В). Залежно від цього купуємо однофазний або трифазний стабілізатор напруги.

Наша серія трифазних мережевих стабілізаторів (від AVR PRO 10000VA 3% 3F до AVR PRO 10000VA 3% 3F) характеризується, серед іншого:

Він поєднує функції регулятора напруги і антивольтажного пристрою.

Він працює у трифазному режимі, тобто. компенсуватиме надто високу або надто низьку вхідну напругу і подаватиме вихідну напругу після стабілізації.

Це покращує параметри напруги, що подається, наприклад, від місцевої мережі або електрогенератора.

Пригнічує перешкоди, які вносяться в електричну мережу іншими пристроями.

Співпрацює з комп'ютерними комплектами, серверами, маршрутизаторами, модемами, мережевими компонентами, RTV-обладнанням, наприклад аудіопідсилювачами і мікшерами, гучномовцями, музичним обладнанням, телевізорами, стереосистемами, CD-DVD-програвачами, ресиверами і т.д.

Рассказать о статье