Еротичний масаж живота

Февраль 13, 2020

При вміло зроблене еротичному масажі живота партнер може випробувати особливе задоволення.

Масажуючи живіт, можна дізнатися, як людина сприймає власне тіло, розкутий він в сексуальному плані, чи є у нього які-небудь комплекси.

Здесь вы сможете найти Эротический массаж עיסוי אירוטי сделаем на высоком уровне и недорого.

Живіт - це та частина людського тіла, в якій зосереджені відчуття, пов'язані з статевим інстинктом. Саме тому масаж живота потрібно починати з ніжних лагідних погладжувань. Масажист кладе обидві долоні на живіт партнера і виконує кругові погладжування протягом декількох секунд. Цього часу буде досить, щоб створити відчуття теплоти і оживити кровообіг в області живота і таза. Якщо під коліна партнера підкласти подушку або м'який валик, він отримає найбільше задоволення. Крім того, його черевний прес розслабиться, і пацієнт краще сприйме теплоту рук.

Погладжувати живіт слід тільки за годинниковою стрілкою, інакше можна порушити роботу кишечника. Починають погладжують руху навколо пупка, повільно і ритмічно збільшуючи діаметр кола до підребер'я і тазових кісток. Якщо масаж живота роблять жінці, особливу увагу слід приділити її талії. При цьому масажне рух має нагадувати замішування та ліплення тесту. Ці прийоми потрібно проводити з особливою силою, стимулюючи лимфоток так, щоб партнерка не відчула лоскоту, що подобається далеко не всім жінкам. Чим частіше робиться такий масаж, тим більш рухливими і стрункішою талія. Крім того, поліпшення кровообігу сприяє виведенню шлаків з організму.

Можна покласти одну долоню на іншу і таким чином посилити тиск.

Кругові рухи виконуються до тих пір, поки партнер не відчує теплоту, що поширюється по черевному пресу.

Потім слід ненадовго зупинитися, для того щоб партнер міг насолодитися новими для нього відчуттями окриленість і легкості. Далі виконуються протяжні погладжують руху долонями і тильною стороною кисті поперек живота. Потім слід знову призупинити рух і потримати руку на животі масажованого. Це необхідно для взаємної довіри і розуміння партнером нових для нього, може бути раніше не досліджених, емоцій. Не потрібно поспішати торкатися до статевих органів партнера. Спочатку можна погладити долонями його живіт і талію, посилюючи взаємне порушення. Але й затягувати цей процес не варто, так як сильна напруга в області статевих органів може призвести до подразнення партнера. При виконанні еротичного масажу велику роль грає настрій масажиста. Він повинен постійно говорити партнеру про те, як йому приємно масажувати тіло коханої людини. Про це ж говорять і його руки, рухи яких повинні нагадувати ласку.

рекомендації

Роблячи еротичний масаж партнерці, чоловік не повинен забувати про те, що жінки потребують ласкавих і підбадьорливих словах.

Рассказать о статье