Конструктивна схема будівлі школи може бути виконана у вигляді каркаса, наприклад, збірно-монолітного, з несучими або самонесучими зовнішніми стінами, або зі збірного залізобетону, збірно-монолітним, металевим (з відповідними заходами щодо підвищення класу вогнестійкості), а внутрішні стіни і перегородки - з будь-яких матеріалів, що відповідають діючим нормативам, які пред'являються до конструкцій будівель шкіл. Ви можете замовити сучасне та якісне проектування шкіл та дитячих садочків за доступною та вигідною ціною. Вибір матеріалів, використовуваних при будівництві будівлі, залежить від кліматичних умов регіону і наявності доступних будівельних матеріалів.
Облицювання будівлі школи може бути виконана оздоблювальними або фасадними матеріалами, відповідними діючими нормативами, що пред'являються до обробки фасадів шкільних будівель, наприклад, у вигляді вентильованого фасаду.
Дах будівлі виконана у вигляді традиційної неексплуатованої плоскої покрівлі, яка складається з несучої плити з бетону або металевого профілю з укладеними поверх неї пароізоляційним шаром, шаром спеціального утеплювача і килимом покрівельної гідроізоляції, виготовленим на основі рулонних бітум матеріалів.
Покрівлю будівлі центрального блоку може бути додатково оснащена ліхтарями. На ділянці будівлі шкільного освітнього закладу у своєму розпорядженні зону спортивних та ігрових майданчиків та господарську зону з місцем завантаження харчоблоку і майданчиком для сміттєзбірника.
Покриття майданчиків передбачають комбіноване - трав'яне і утрамбований грунт. Фізкультурні майданчики мають більше 50% трав'яного покриття і обладнані необхідним комплексом спортивно-ігрового призначення.
Передбачено кругової об'їзд будівлі для пожежних машин, окремий під'їзд до медичних приміщень і окремий виїзд в господарську зону. Зона будівлі має огорожу по периметру з двома самостійними входами і в'їздом для автомобілів. При ганку входу в будівлю, обраного в якості головного в залежності від умов розташування і конфігурації конкретної ділянки будівництва, передбачений пандус для доступу маломобільних груп населення.
Площа озеленення території відповідно до типового проекту освітньої школи складає не менше 50% території, вільної від забудови. На ній передбачається трав'яне покриття, квітники, дерева і чагарники. Озеленення території передбачають з розрахунку не менше 50%.