Мікро-ГЕС як альтернатива акумуляторам

Ноябрь 27, 2021

Мобільні генератори, що перетворюють енергію водяного потоку в електрику, це не новий винахід, а старанно забутий пристрій, який ще за часів СРСР випускався для кемперів, чабанів, лісників, геологорозвідників та інших любителів жити і працювати далеко від цивілізації. Але часи змінилися, і зараз такі мікро-ГЕС реально допомагають виживати у містах та селах.

Заказать гэс 220вт для ручья вы можете у специалистов.

Обґрунтування ідеї

Спочатку позначимо три базові правила:

1. Все нижчевикладене стосується лише приватних домогосподарств. Приватник спирається виключно на свої сили та будь-яка допомога для такого – подарунок долі. Фінансування чи субсидування від держорганів – фікція.

2. Використовуються лише відновлювані джерела енергії. Апетит приходить під час їжі, і уряд їсть дуже багато. Але поки що альтернативні джерела енергії безкоштовні .

3. Автономне електропостачання повноцінно функціонує лише за комплексного підходу.

Це приблизно як установка зимової шипованої гуми на автомобіль. Якщо поміняти тільки одне колесо, навіть якщо воно буде супер-нано-японським, то користі від цього для автомобіля не буде.

Завдання за такого підходу стоїть у генерації електрики, а й у безперебійному енергозабезпеченні об'єкта.

Переваги води перед сонцем та вітром

Хоча Сонце світить постійно, ніч ніхто не скасовував. Це слабке місце фотоелектричних перетворювачів.

Вітер… з біблійних часів вітер був синонімом непередбачуваності. Звичайно ж є такі ділянки суші, де вітри дмуть постійно, але хіба можна вважати розумною людину, яка сподівається на постійність вітру .

А ось річки течуть постійно, до того ж у строго відомому напрямку.

Це і є базова перевага рік для вироблення електроенергії. Але річка – це збірний термін у рамках даного проекту. Струмок, джерело або водовідвідний канал, також входять до цієї категорії.

У витраті води мікро-ГЕС простежується пряма залежність – що більше перепад висот, то менше витрата води. Цей аспект дещо регулюється різними конструкціями мікро-ГЕС, але все одно ці вимоги доводиться дотримуватись.

Рассказать о статье