Тепла підлога під плитку, лінолеум або паркет

Ноябрь 21, 2020

Вітальня - це прохідна кімната, в якій збирається завжди багато людей. Дуже важливо, щоб в цій кімнаті була зроблена підлога хорошої якості. Найкраще використовувати систему теплої підлоги. Інфрачервоний плівковий тепла підлога можна укласти під плитку. У сучасному світі дуже актуальним є питання: яким саме чином здійснити опалення власного будинку? Одним із способів є установка системи підлогового опалення . Такі системи бувають різними. Найбільш якісний - плівковий тепла підлога. Таку систему можна укласти під плитку, лінолеум або паркет.

Для ремонта необходимо большое количество строительных материалов. Зайдя в магазин стройматериалов жистрой киев вы сможете купить все необходимое, чтоб сделать качественный ремонт. Специалисты магазина проконсультируют и помогут вам с выбором.

Переваги плівкового теплої підлоги

Інфрачервоний плівковий тепла підлога під плитку є найбільш енергозберігаючим. Його установка займає мінімум часу і сил. Провести монтаж під силу самому, навіть не довіряючи цю справу фахівцям. Встановити таку підлогу можна на певну обрану для цього площа поверхні. Це можуть бути подіуми, місця, де грають діти та інші. Можна встановити цю систему навіть на абсолютно маленьку площу поверхні - метр на метр. Чи не складе проблеми також перенести систему плівкового теплої підлоги в інше місце, якщо це знадобиться. Термін служби такої системи довгий. Йому просто немає зносу.

Плівкова тепла підлога під плиткує екологічно чистим. Справа в тому, що інфрачервоні промені, які виходять від статі, схоже за своєю природою на промені, як від живих істот - людей і тварин. Інфрачервоні промені вважаються "живими" і завдяки цьому благотворно діють на енергетику людини. Система плівкового теплої підлоги дозволяє перебувати в комфорті протягом усього холодного періоду. Основне його призначення полягає в створенні комфорту і тепла в будь-якому приміщенні. Для обігріву підлоги в квартирах вище першого поверху можна використовувати плівковий тепла підлога під плитку з потужністю 150 Вт, для одноповерхових будинків - потужні комплекти на 220 Вт.

Використання інфрачервоного плівкового теплої підлоги під плитку в якості системи обігріву вирішує багато питань зручності, так як він має сумісність з будь-яким типом покриття. Дивовижна легкість монтажу такого статі вражає, до того ж відсутні втрати вертикального простору приміщень. Плівкова тепла підлога можна укласти тільки на вільну від що стоять на підлозі предметів площа поверхні, тобто там, де немає меблів, техніки. Між підлогою і предметом повинен бути зазор, що становить не менше 3 см. Для статі необхідний також наявність природної вентиляції. Потрібно як підкладку використовувати матеріал, який має теплоотражающий ефект. Можна ще використовувати матеріал покритий металізованою лавсанової або поліпропіленової плівкою.

ПОЛЕЗНЫЕ РЕСУРСЫ
Рассказать о статье