Як вибрати електричний фарбопульт

Январь 18, 2022

Фарбопульт – це універсальний інструмент, за допомогою якого розпорошуються під тиском лаки, фарби та суміші різної в'язкості. Фарбопульти , або фарборозпилювачі, як їх ще називають, частково є більш ефективною альтернативою малярським кистям та валикам. Вони забезпечують більш високу якість покриття, найчастіше за кращої продуктивності, а в деяких професійних областях є незамінним інструментом у принципі (наприклад, при фарбуванні автомобілів).

Если вам необходимы Запчасти для электроинструментов большой выбор на сайте интернет магазина.

Розрізняють два типи фарбопультів.

Пневматичні – працюють рахунок використання стисненого повітря. Для роботи їм обов'язково знадобиться компресор із ресивером, який купується окремо. Сам по собі пневматичний фарборозпилювач є насадкою у вигляді пістолета з підвісним бачком для фарби. Стиснене повітря подається до нього від ресивера по гнучкому шлангу. Пневматичні пристрої забезпечують максимально якісне покриття, проте необхідність використання дорогих компресорів автоматично переводить їх у категорію професійного застосування.

Електричні – зазвичай вважаються побутовим інструментом. Тут електрична енергія перетворюється на пневматичну рахунок спеціального насоса. Принцип роботи нагадує дію медичного шприца: фарба розпорошується рахунок дії тиску, а чи не рахунок потоку повітря, як і пневматичних пристроях.

Електричні фарбопульти загалом дешевші. Якість створюваного покриття у них нижча, але для виконання пересічних фарбувальних робіт (наприклад, при квартирному ремонті) їх завжди більш ніж достатньо. Іншими словами, виробники адаптують цю техніку для застосування у домашньому господарстві.

Якими бувають електричні фарбопульти, яку модель краще придбати для квартирного ремонту і які інструменти вважаються універсальними?

Про це докладно поговоримо у цій статті. А почнемо як завжди з питань, які ставляться найчастіше: скільки може коштувати хороший фарборозпилювач, і пристрої якого бренду вважаються надійними?

Про ціни та бренди

Що стосується електричних інструментів, то тут ситуація приблизно та сама, що й з іншим будівельним обладнанням. Основним постачальником моделей низького та середнього цінового сегмента залишається Китай. Переважна більшість моделей або виготовляються на афілійованих підприємствах у Піднебесній, або збираються з китайських комплектуючих на території країн СНД.

Наприклад, торгова марка Stern Austria позиціонує себе як європейський бренд, але за фактом усі моделі виготовляються у Китаї та продаються виключно на ринку країн СНД. Бренди Wortex і Bort мають німецьке походження лише формально, всю техніку привозять російські компанії, знову ж таки, із Південно-Східної Азії. Більшість інструментів з російськомовними назвами, таких як Зубр, Калібр, Енергомаш та Енкор також мають китайське походження.

Техніку від перерахованих вище брендів рекомендується купувати тільки після уважного вивчення відгуків в інтернеті про кожну конкретну модель. Не всі технічні рішення від цих виробників отримують позитивну оцінку.

Втім, деякі великі китайські компанії можуть запропонувати якісний побутовий інструмент. До таких, наприклад, належить Patriot. Техніка від цього виробника вже заслужила певну популярність через свій гідний рівень.

Якщо ви зацікавлені в придбанні надійного інструменту, краще віддати перевагу моделям провідних європейських виробників. Деякий вибір пропонують німецькі бренди Bosch та Fubag, а також швейцарський DWT. Щоб знизити собівартість продукції, майже всі вони теж перенесли своє виробництво до Китаю, але, у всякому разі, можна стверджувати, що зроблено це не на шкоду якості.

Надійну та довговічну техніку пропонує німецька компанія Wagner. В асортименті цього бренду великий вибір ручних фарбувальних агрегатів різного призначення. Малярне обладнання Wagner коштує відносно дорого, але всі моделі мають дуже високий рівень складання.

Рассказать о статье