Вибір унітазу: поради щодо вибору самого відповідного

Октябрь 25, 2019

Що потрібно знати

Санвузол потрібно влаштувати так, щоб він був максимально комфортним. Але потрібно розуміти, що не всі існуючі унітази підійдуть вам. Треба знати, на що потрібно звернути увагу, а на що не слід при його виборі. Необхідно порівняти показники, провести ретельний аналіз усіх параметрів при виборі, і на цій основі зробити потрібні висновки. Також важливо врахувати всі найменші деталі, щоб все вийшло красиво, без зайвих труднощів і великих витрат.

Здесь вы сможете за короткое время купить билеты на автобус по низкой цене.

Найперше, що треба зробити - це визначитися з вибором. Треба розрахувати всі свої ресурси, щоб розуміти, на що ви можете витратити гроші, а на що немає сенсу.

Але в наш час ціна при виборі - не основний показник. Багато хто знає, що можна знайти жахливу річ за скажені гроші і справжній шедевр за сущі копійки. Якість - ось, що найголовніше! Сантехніка, не є в цьому винятком. Якість, при виборі унітазу, має визначати його зручність і довговічність.

Як дізнатися якість

Для того щоб точно знати, яка сантехніка якісна, а яка не дуже, радимо перед вибором покупки вивчити відгуки про фірму, що виробляє унітази. Як це зробити? Якщо ви вибираєте сантехніку в магазині і вам придивилася будь-яка модель, поцікавтеся нею у продавця-консультанта. Придивіться до того, чи є ще в продажу інші моделі від цієї фірми, якщо є, то значить фірма дійсно на професійному рівні проводить свій товар, а то й є, то краще продовжити шукати щось менш сумнівне.

Якщо ви робите вибір покупки сантехніки через інтернет-магазин, то перед покупкою прочитайте відгуки (як про сам товар, так і про самому магазині) і на їх основі приймайте рішення. Відгуки слід шукати не на сайті виробника або продавця, так як всі їх може писати особа цілком собі зацікавлена. Треба постаратися охопити якомога ширший сегмент аудиторії. Кращим варіантом буде порадитися з фахівцем.

Габарити і дизайн

Але є такі речі, які слід знати ще до того, як буде робити вибір. Що за речі? Потрібно виміряти габарити приміщення, в якому унітаз буде стояти, щоб потім не було будь-яких незручностей, пов'язаних з тіснотою. Необхідно знати, за якими стандартами влаштована система зливу, та й взагалі, краще б вивчити свій санвузол повністю. Це обмежить ваш вибір унітазу до певних моделей і позбавить вас від проблем при установці і експлуатації.

І тепер, коли ваш коло вибору звузився до мінімуму, вам потрібно усвідомити, чого саме ви хочете. Які функції вам знадобляться, а які ні. Адже на дворі вже XXI-е століття і можна знайти найнеймовірніші моделі. Наприклад, найпопулярніша з них - підлогові унітази, така модель є стандартом у світі сантехніки, і якщо ви не хочете особливо «морочитися», і вам потрібен найпростіший і самий звичайний унітаз, вибирайте саме такий.

Також існують такі незвичайні моделі, як підвісні унітази (це ті, що візуально здається, ніби вони стирчать зі стіни, хоча по факту, все куди складніше), такі унітази підійдуть любителям мінімалізму в інтер'єрі. При великому бажанні і при наявності фінансів, можна знайти все, навіть золотий унітаз (правда, мало кому такий потрібен, але тим не менше).

Якщо дозволяють габарити приміщення то можна звернути увагу на, сантехніку з функцією біде. З кожним роком попит на такі унітази росте все більше, але тут теж є свої недоліки, одним з таких є те, що в наших системах потрібна установка спеціального змішувача, а за стандартом подається тільки холодна вода, тому для установки такої сантехніки і розводки труб, потрібно викликати професійного сантехніка.

У наш час вибір сантехніки дуже великий, і завжди можна вибрати те, що подобається. Тому навіть коли ви вже точно визначилися з вибором моделі, дізналися всі плюси і мінуси, і зробили вибір, вам залишилося визначитися з дизайном. Адже в більшості випадків унітаз купується до того, як буде готове приміщення, в якому обраний унітаз буде знаходитися. Він повинен повністю вписуватися в інтер'єр і не привертати до себе увагу. Адже золотий унітаз не виглядав би на гнилому дерев'яній підлозі.

Рассказать о статье