Високоякісні фрезерні роботи ЧПУ по металу

Июль 14, 2022

Токарно-фрезерні роботи ЧПУ по металу є основною та кінцевою ланкою у складному ланцюжку технологічних процесів металообробки. Компанія якісно та сумлінно виконує всі роботи, суворо дотримуючись технології обробки різних матеріалів. До Ваших послуг фрезерна обробка чпу за самою вигідною та недорогою ціною, без накруток та переплат. Титанові сталі мають специфічні властивості, при їхній фрезеруванні виділяється велика кількість тепла, тому вони вимагають дотримання деяких умов:

зменшення плями контакту ріжучої поверхні та матеріалу;

постійний контроль гостроти ріжучої кромки;

фреза має мати великий додатковий задній кут;

застосування фрези із великою кількістю зубів;

мінімальна за товщиною стружка;

наприкінці проходу знімається фаска з кутом 45°;

діаметр фрези не повинен бути більше 70% від діаметра паза, що обробляється;

Для отримання чудового кінцевого результату фрезерування нержавіючої сталі на ЧПУ наша компанія має весь необхідний верстатний парк, навчених операторів з великим досвідом виконання даної операції.

Вартість роботи фрезерного верстата ЧПУ залежить від складності деталі, що виготовляється, виду застосовуваного для обробки верстата і вихідного матеріалу. Однією з ефективних та затребуваних механічних обробок різних матеріалів за допомогою фрези є фрезерне різання. За допомогою фрезерного різання можливе виготовлення як простих виробів, так і складних, об'ємних та ексклюзивних варіантів.

Засобом фрезерного різання виробляють орнамент, знаки, літери, логотипи різної складності з різних матеріалів:

пластик;

деревина;

полікарбонат;

пінопласт;

сплави алюмінію;

латунь;

бронза;

композити.

Фрезерне різання здійснюється на прямій поверхні матеріалу, але крім прямого розкрою вона широко застосовується для фігурного або фасонного різання. Фрезерне різання стало популярним способом для виготовлення рекламних конструкцій, всіляких вивісок, сувенірної продукції, POS-матеріалів, барельєфи, різьблені елементи декору, втілюючи в життя найсміливіші задуми та проекти дизайнерів. Обробка металів дозволяє надавати деталям різні кути нахилу, при кінцевій обробці може зробити грань дзеркальної або глянсової, створити двомірні або тривимірні форми, проводити лінії розкрою будь-якої конфігурації.

Рассказать о статье