Як обрати якісні меблі для ванної кімнати

Декабрь 17, 2020

Сьогодні люди все частіше стали замислюватися над зміною інтер'єру в своєму будинку і в той же час, мало хто приділяє належну увагу облаштуванню ванної кімнати. А адже вона має першорядне значення. Так як саме в цій кімнаті кожен член сім'ї проводить багато часу. Від затишку ванної кімнати, її зручності залежить настрій людини. Після важких трудових буднів так хочеться усамітнитися, і тут на допомогу обов'язково прийде ванна кімната, в якій можна розслабитися і насолодитися самотою.

Очень важно вібрать качественную Мебель для ванной, ведь так важно чтоб мебель пролужила долго.

Так як ванна кімната зазвичай являє собою приміщення невеликого розміру, необхідно подумати про те, як розташувати меблі і сантехніку. Дуже високі вимоги пред'являються до облаштування ванни.

Різноманіття меблів для санвузла

Меблевий ринок надає величезний вибір різних комплектацією і наборів, як м'яких меблів для ванної, так і сантехніки. Стандартом є набір, що складається з тумбочки з вбудованою раковиною, шафки, який розташовується на підлозі, а також підвісної, дзеркала. У деяких стандартних комплектаціях присутні пенал і кілька полиць, призначених для розміщення аксесуарів, начебто рушників. Кількість предметів меблів для ванної кімнати залежить від її розмірів.

Сучасні умови диктують нові вимоги до предметів меблів для ванних кімнат, Так, сьогодні технічний розвиток досягло таких результатів, що встановити в приміщенні можна дзеркало, яке захищене від потіння. А якщо у вашому будинку під ванну відведено приміщення великих розмірів можна за бажанням розмістити в ній найсучаснішу сантехніку, від джакузі до спа-кабінки. Простір можна заповнювати такими меблями, яка, на думку власника будинку, є необхідною.

Для меблів, яка призначена для розміщення у ванній кімнаті, пред'являється ряд вимог, при дотриманні яких вона прослужить довгі роки. По-перше, вона повинна бути функціональною. Особливо цей параметр важливий для меблів, яка буде встановлена в невеликих приміщеннях, так як в таких кімнатах дуже важливо правильно заповнити не тільки простір, але помістити якомога більше речей. По-друге, зовнішній вигляд меблів повинен бути привабливим. На сьогоднішній день існує велика кількість варіантів комплектів меблів для ванної, тому власнику квартири буде не так складно вибрати стильний варіант інтер'єру. І, нарешті, по-третє - меблі для ванної повинна бути стійка до вологи.

Щоб всі вимоги були дотримані, краще зупинити свій вибір на продукції для ванних кімнат від відомих марок. Дуже добре, якщо компанія давно спеціалізується на виробництві меблів для ванних і комплектуючих.

У випадках, якщо в будинку є просторе приміщення, і матеріальне становище дозволяє придбати варіанти меблів з дорогих, варто зупинитися свій вибір на меблях від компанії Burlington, вона ідеально впишеться в великогабаритну кімнату і прослужить вам вірою і правдою не один рік.

Як перевірити меблі на якість

Звичайно, кожен виробник намагається запевнити споживачів в тому, що продукція, що випускається на ринок, його компанією є найкращою і при її виробництві дотримані всі вимоги. Разом з тим дуже часто меблі для ванних кімнат не відповідає експлуатаційним характеристикам, які були описані в рекламі. Але в даному випадку перевірити заявлені якості можна. Ось способи, які допоможуть визначити, наскільки меблі відповідає вимогам якості:

Відсутність патьоків в місцях нанесення фарби;

Фурнітура в ідеалі повинна бути з металевими елементами, ще краще якщо вони будуть хромованими. Вона не тільки надійніше і міцніше, але і набагато привабливіше. Металеві деталі міцні та довговічні, а ось пластмаса прослужить лише кілька місяців, після чого втратить первісний вигляд;

Раковину слід перевірити на наявність сколів і тріщин. Для цього досить постукати по ній металевим предметом. Якщо у відповідь ви почуєте дзвін - фурнітура в порядку, якщо ж, пролунає глухий звук, то на обличчя наявність пошкоджень.

Правильна розстановка меблів у ванній кімнаті

Насамперед слід зазначити, що затишок у ванній кімнаті повинен бути беззаперечний, також вона повинна відповідати вимогам комфорту свого господаря, тому що в ній люди проводять багато часу. Не потрібно покладатися на чужий смак, слід тільки порадитися з членами сім'ї, і ви зможете створити дійсно райське місце, де захочеться проводити якомога більше вільного часу. Ну і звичайно, дуже важливо, щоб меблі, встановлена у ванній кімнаті, відповідала вимогам функціональності і зручності. В даному питанні варто дотримуватися деякі рекомендації:

По-перше, якщо ванна кімната оснащена підлогою з підігрівом, то краще вибирати тумбочку на ніжках;

По-друге, щоб зберегти зовнішній вигляд меблів не потрібно встановлювати шафа з раковиною впритул з ванною або поблизу бокової стіни. До слова сказати, правильно встановлена меблі дозволить зробити прибирання приміщення простіше;

І, нарешті, при виборі меблів для ванної кімнати слід враховувати площу приміщення, адже якщо для великих кімнат підійде фурнітура будь-якої форми і розміру, то для маленьких ванних, варто придбати високі, але вузькі шафи.

Якщо простір будинку дозволяє, то логічно обладнати кілька ванних кімнат. Так, одна буде призначена для господарів, а інша для гостей. Для власників будинку найкраще встановити душову кабінку, обладнати пральню зону і умивальник. Звичайно, здійснити план по створенню двох водних зон в сучасних багатоквартирних будинках навряд чи можливо, тому особливу популярність завоювали «мойдодири». Зазначена конструкція являє собою набір шафок різних розмірів, умивальник із стільницею і дзеркало.

Рассказать о статье