Інсталяція для унітазу: як вибрати правильно

Август 18, 2020

Інсталяції за типом кріплення діляться на підлогові і настінні. Настінне кріплення підходить тим, у кого дуже маленькі розміри ванної кімнати і санвузла. Для того, щоб встановити підвісний унітаз з інсталяцією настінного типу, потрібно дуже міцну основу, тому перегородка з гіпсокартону не підійде.

Купить комплект инсталляция с унитазом вы можете на сайте магазина по выгодной цене.

Також, інсталяції діляться на рамні і блокові. Блоковий тип інсталяції - це комплект з зливний кнопки, бачка і кріплення. Унітаз при такому типі може бути і підвісним, і підлоговим. Плюс такого типу - більш низька ціна в порівнянні з рамною конструкцією, але така інсталяція підійде не всім, тому що стіна повинна бути капітальної та перегородки з цегли і піноблоків не підійдуть. Тому така інсталяція скоріше для унітазів на підлозі.

Для суміщеного санвузла більше підходить рамна настінна інсталяція. Її плюс у тому, що вона підходить при гіпсокартонної зашивці стіни і передбачає можливість разом з унітазом підвісити раковину.

Якщо ви вже шукали підходящу інсталяцію для свого унітазу, то помітили різноманіття варіантів, яке представлено на ринку. Ціни починаються від шести тисяч рублів і піднімаються вище. Ми хочемо допомогти вам розібратися, продукцію якої фірми краще вибрати.

Особливих відмінностей у виробників інсталяцій ви напевно не помітите. В основному відмінність у кнопці змиву. Вона продається окремо і визначає зовнішній вигляд і функціонал системи.

Ми радимо вам не економити на інсталяціях і керуватися при виборі тем, з яких матеріалів зроблена конструкція, а також як довго вона буде служити. Так, ви точно не помилитеся з вибором і будете задоволені новим ремонтом.

Рассказать о статье