Інформація про подобову оренду квартир у Києві

Ноябрь 30, 2020

Якщо ви хочете зняти квартиру подобово в Києві прошу вас ознайомитись з інформацією, яка допоможе вам уникнути багатьох непорозумінь при добовій оренді.

Процедура оренди квартири подобово проста і доступна. Для початку перейдіть на сторінку https://rentapartment.kiev.ua Квартири подобово в Києві та виберіть квартиру або квартири, які відповідають вашому запиту. Простіше і швидше скористатися формою підбору квартир для оренди подобово.


Якщо квартира вас влаштовує, то на сторінці квартири заповніть Форму Бронювання, вказавши контактні дані, дати оренди, і ваші побажання до оренду подобово квартири. Так наприклад вкажіть дані про рейсі, якщо ви замовити трансфер або кількість осіб, якщо вас цікавлять екскурсії, обов'язково повідомте про маленьких дітей, тварин з якими ви плануєте проживати в квартирі.
Перед бронюванням квартири настійно рекомендую ознайомитися із правилами бронювання та оренди подобово квартир через наше агенство подобової оренди квартир у Києві.
Після заповнення форми ви отримаєте відповідь якому буде підтверджуватись можливість бронювання квартири або пояснена причина відмови бронювання цієї квартири.
Для бронювання вам необхідно буде сплатити першу добу оренди квартири. Тільки в цьому випадку ми гарантовано будемо тримати для вас квартиру для оренди подобово, яку ви бронюєте.
Правила оплати та можливі способи оплати оренди квартири ви можете побачити на сторінці " Оплата бронювання та оренди квартир. У разі попередньої домовленості про оренду квартири з менеджером, без здійснення передоплати, агентство залишає за собою право в момент прибуття орендаря в офіс пропонувати інші варіанти квартир.

Якщо ви часто приїжджаєте до Києва або змушені знімати квартиру в Києві подобово періодично Вам будуть запропоновані партнерські ціни. Можливість отримання знижок розглядається після 3 випадків оренди, яка була зареєстрована на одну особу. Разові знижки розглядаються менеджером індивідуально.

Постійні клієнти та партнери можуть орендувати квартиру подобово без документів.
У разі, коли в орендаря немає документа або документ викликає підозру, менеджер може відмовити орендарю в наданні послуг подобової оренди квартири, не пояснюючи причину відмови.
Так само менеджер має право відмовити в оренді квартири особам сильно нетверезим, психічно неврівноваженим, агресивним і т. д.

В разі запитань про подобову оренду квартир, прочитайте сторінку Запитання-Відповіді про подобову оренду квартири, якщо там немає відповіді на ваше питання - напишіть нам через контактну форму.

Якщо ви хочете замовити трансфер з аеропорту або вокзалу до квартири яку ви знімаєте подобово в оренду, ви можете ознайомиться з процесом надання послуг тут.

Щоб дізнатися обсяг послуг які ви отримаєте коли зніміть квартиру подобово в Києві через наше агентство, перейдіть за цим посиланням. Уважно прочитайте які послуги включені в орендну вартість подобової оренди, а які ні.

ПОЛЕЗНЫЕ РЕСУРСЫ
Рассказать о статье