Договір на ремонтні роботи. Важлива складова будь-якого ремонту

Декабрь 8, 2021

Багато людей, вирішивши провести ремонт у своїй квартирі, уявлення не мають про те, з якими труднощами їм доведеться зіткнутися. Найчастіше, замислюючи ремонт, в умах людей є лише чудова картинка того, як виглядає їхня улюблена квартира після всіх проведених ремонтних робіт. Насправді ремонт не складається лише зі щасливих моментів. Одним із неприємних елементів ремонту є укладання договору на проведення ремонтних робіт.

На сайте https://nakaz.ua/newbuild вы можете заказать услугу с проверки застройщика по очень выгодной цене

Ремонт квартири - це дуже зручне рішення для тих людей, які не мають часу проводити ремонт самостійно або звикли довіряти важливі справи справжнім професіоналам. Але щоб ремонт пройшов успішно, потрібно знати безліч деталей, які стосуються укладання найголовнішого документа - договору. Грамотно складений договір служить свого роду страховкою від непередбачених ситуацій та проблем, пов'язаних з ремонтом.

Також, договір це - основний юридично засвідчений документ, у якому регламентуються відносини виконавця та замовника. Шаблон договору вам без проблем надасть організація, з якою ви укладатимете сам договір.

Ідеально складений договір повинен мати у своєму складі такі пункти:

У договорі має бути ретельно описаний обсяг замовлених робіт, що проводитимуться у квартирі;

У документі мають бути прописані дати - коли ремонт має розпочатися, а коли - завершитись;

Повинно бути заявлено про відповідальність, яку несуть виконавці за невиконану або неякісно виконану роботу;

Повинна бути прописана сума, яку отримає ремонтне агентство;

Обов'язково мають бути зазначені реквізити замовника та виконавця;

Наприкінці договору ставиться дата, коли саме його було укладено.

У тому випадку, якщо окрім зазначених обов'язкових пунктів, вас хвилюють питання, які у договорі не прописані, ви маєте повне право включити їх до договору.

Таким пунктом може стати умова, за якою замовник надає гарантію на виконані ремонтні роботи. Терміни гарантії ви маєте обговорити з фірмою-виконавцем. Також, ви можете прописати в договорі умову, згідно з якою неякісно виконані роботи повинні будуть бути виправлені абсолютно безкоштовно. Таким чином, ви не зіткнетеся з непередбаченими і не вирішуваними проблемами - у договорі все буде прописано і виконавець буде зобов'язаний діяти так, як прописано в офіційному документі.

Буває і так, що до договору прикріплюють кошторис всіх витрат, а також, схематичний план ремонтованого приміщення.

Грамотно складений договір – запорука якісно виконаного ремонту. Не бійтеся додавати пункти та узгоджувати незрозумілі питання і тоді ви обов'язково отримаєте квартиру, відремонтовану так, як мріяли

Рассказать о статье