ПРИВАТНИКИ, БРИГАДИ, КОМПАНІЇ - У ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ?

Март 22, 2021

Приватний майстер

Приватні майстри, як правило, залучаються на невеликий обсяг робіт і за рекомендаціями.

Заказать компктный стабилизатор напряжения настенный вы можете заказать на сайте магазина.

Помилковою є думка, що у приватних майстрів завжди дешевше, ніж у компаній по ремонту (то ж, до речі, стосується і бригад). Так як хороший майстер не може працювати на декількох об'єктах одночасно і працює в основному за рекомендаціями, то замовлення у нього бувають не завжди, а жити як то треба. Та й свою працю хороший майстер буде оцінювати відповідно. Такий майстер, як правило, працює без договору, за усною домовленістю, а якщо якийсь договір і складається, то ніякої юридичної сили він не несе, так як складений між фізичним і фізичним особами. Відповідно мають місце бути величезні ризики, так як приватники і бригади мають властивість просто зникати. Можливо хтось запропонує об'єкт фінансово вигідніший, ніж ваш, або їм просто набридне з вами працювати, таких випадків маса.

Також, якщо у вас будуть претензії до роботи таких майстрів, вам просто нікуди буде їх пред'явити, а зателефонувавши цим майстрам, ви ризикуєте нарватися на короткі гудки у відповідь. Ваш ремонт може розтягнутися на довгі місяці, а можливо і на рік і більше, т. К. Майстер працює один, він може просто захворіти і ремонт зупиниться на невизначений термін. Цей майстер може в будь-який час змінити профіль своєї діяльності, влаштуватися на завод або зовсім переїхати в інше місто.

бригади

Ті ж самі проблеми існують і у приватних бригад, єдина їхня відмінність від приватних майстрів, що вони можуть більш швидко виконувати ремонтні роботи, а бригадир організовує робочий процес більш ефективно. Звертатися до таких фахівців слід, тільки якщо це перевірені майстри, і вам їх порекомендував людина, у якого вони робили ремонт. Та й в цих випадках бувають такі проблеми, як завищена ціна, тому що у бригади вже буде впевненість, що ви нікуди від них не підете. У разі хвороби майстра, у бригадира є можливість знайти йому гідну заміну. Часто бувають випадки, коли приватні бригади виконують основний, найприбутковіший обсяг робіт і йдуть з об'єкта, т. К. На фінішній обробці стільки грошей не заробиш. Вам доведеться шукати того, хто буде доробляти ремонт, а на доробки взагалі мало хто погоджується.

Компанії

Виконання ремонту в компанії відрізняється в першу чергу тим, що ви закріплюєте все взаємини з підрядником договором-підряду, який має юридичну силу. У договорі відбиваються права і обов'язки сторін, закріплюється безумовна гарантія на всі види робіт, а також відображаються терміни виконання робіт. У разі невиконання заявлених зобов'язань, ви маєте право пред'явити свою претензію і вправі вимагати виправлення виявлених недоліків в роботі. Компанія, яка робить свою роботу чесно і сумлінно піклується про свою репутацію. Компанії, як правило, намагаються доводити розпочату роботу до кінця, не кидаючи все на півдорозі.

Оплата і приймання робіт підтверджується актом виконаних робіт і платіжним документом. Якщо якісь роботи будуть зроблені неякісно, компанія виправляє всі недоліки за свій рахунок, включаючи зіпсований матеріал. Якщо під час роботи, майстри затоплять ваших сусідів або просочиться фінішна стяжка крізь плітоперекритія - компанія все виправить за свій рахунок. Вибираючи компанію "Отделочнік33" ви економите свій час, нерви і гроші, мінімізувавши ризики і можливі збитки.

Рассказать о статье