Професійні мотоблоки для вирішення серйозних завдань

Декабрь 23, 2021

Для роботи на великих ділянках (від 15 соток) Вам, швидше за все, підійдуть професійні мотоблоки середнього та важкого класу. Ці мотоблоки продаються з бензиновими та навіть дизельними двигунами. В активі - складна трансмісія та широкі перспективи щодо дообладнання. Не дивно, що машини, подібні до цих, легко "приживаються" не тільки на ділянках у "просунутих" любителів, а й у серйозних агрогосподарствах або ж у гаражах комунальних служб – вони здатні виконувати більшість садових та безліч інших робіт. Професійні мотоблоки популярні у забезпечених садівників (техніка класу VIP) та у господарських відділах процвітаючих фірм – професіонали вміють цінувати якість.

Купить необходимые запчасти для садовой техники вы можете на сайте Strument.com.ua по очень выгодной цене.

"Родзинка" всіх подібних апаратів - можливість використання активної "навішування" як "рідної", так і сторонніх виробників з приводом від валу відбору потужності.

Оскільки він розташований ззаду, рульову колонку розгортають на 180 градусів, а для руху застосовують реверсивні передачі. До речі, сама колонка регулюється за висотою. Зрозуміло, грунтофрез теж активна - її ножі обертаються проти ходу машини, за рахунок чого підвищуються зручність, продуктивність і якість розпушування. Що стосується землеробських робіт, перелік яких дуже широкий, то для них використовується також фрези із звичайним (секції надягають замість коліс) напрямом обертання. Такими робочими органами, задіявши обтяжувачі, реально проводити повноцінне орання оборотним плугом, що робота для трактора.

Велика зчіпна вага дозволяє ефективно експлуатувати плуг і транспортувальний візок (вантажопідйомність 500-1000 кг), якщо тяги все ж таки не вистачає, встановлюють обтяжувачі. До слова, зміна всіх дек не складна і можлива без використання інструментів.

З іншого списку опцій найбільш привабливо виглядає дека сніговідкидачу. Ціна оснащеного нею мотоблока приблизно відповідає вартості аналогічного за продуктивністю снігоприбирача, ось тільки останній навряд чи похвалиться такою універсальністю (принаймні він простоюватиме все літо).

На закінчення кілька слів про двигуни. Мотори конструктивно аналогічні поширеним на садовій техніці Briggs & Stratton, проте на професійних мотоблоках моделі двигунів, звичайно, також професійні. Моделі Intec I/C, Intec Pro, або досконаліші Vanguard, Honda, а також "Yanmar" повсюдно застосовують на обладнанні, розрахованому на тривалу безупинну експлуатацію з високим навантаженням, наприклад, на міні-електростанціях. Досягти подібних напрацювань у разі садової техніки неможливо, тобто при правильному застосуванні двигуни будуть практично вічними. Мабуть, єдина негативна якість цих моторів - дорожчий ремонт (втім, він знадобиться лише у разі грубого порушення правил експлуатації). Планова заміна олії в ньому проводиться через 50 годин роботи,

Наведені параметри не розкривають всіх можливостей комплектації та вибору модифікації. Крім описаних варіантів, існує ще безліч, заснованих на семи різновидах двигуна (бензинові або дизельні, з електростартером або без) і двох видах коробок передач (описана або досконаліша з трьома швидкостями вперед і двома назад).

Рассказать о статье