Дачі своїми руками

Декабрь 2, 2021

Кожна людина вважає за краще проводити відпустку по-різному: хтось їде на морські курорти, хтось відлежує боки будинку на дивані, а деякі вважають за краще відпочивати на дачі. Тим, хто вважає відпочинок за містом на свіжому повітрі найкращим проведенням часу, варто особливу увагу приділити оформленню заміського будинку, адже вдало підібраний і втілений дачний інтер'єр своїми руками допоможе остаточно розслабитися і відпочити від міської суєти.

Сделайте свою дачу современной благодаря советам с сайте https://na-dache.pro/ про дизайн и стиль дач.

Які основні вимоги висуваються до дачного дизайну? Хороший інтер'єр має бути функціональним, досить простим, дуже затишним і, що важливо, відрізнятиметься від оформлення міської квартири. Адже на дачу їдуть відпочити, розслабитися і відволіктися від повсякденного клопоту та проблем. Одним з оптимально відповідних стилів дизайну інтер'єру дачі фахівці вважають дещо «сільський» стиль – кантрі.

До основних особливостей цього стилю відносять застосування виключно натуральних матеріалів: підлога з грубих дощок, стіни, обшиті дерев'яними панелями, камін, викладений декоративним каменем тощо. Можливо, звичайно, використовувати і штучні матеріали, але лише ті, які максимально близько імітують натуральне дерево чи камінь. Для стилю кантрі характерні теплі, пастельні тони обробки – неяскравий абрикосовий, бурштиновий, персиковий, колір чаю з молоком, ніжно-салатний та ін. Урізноманітнити спокійний інтер'єр та надати приміщенню індивідуальності допомагають різні яскраві акценти – покривала та пледи, подушки та штори. До речі, штори для дизайну дачі в «сільському» стилі потрібно підбирати легкі, з натуральних тканин, вітається малюнок у горошок, смужку або квіточку.

Дуже уважно при оформленні дачі необхідно підійти до вибору меблів. Не варто перетворювати місце відпочинку на склад старого мотлоху, краще придбати недорогий комплект нових меблів або, як мінімум, відреставрувати ту, якій не знайшлося місця в міській квартирі. Оптимальним варіантом будуть прості, зовні грубуваті, але насправді затишні та зручні меблі зі старого дерева або плетені з лози. У стиль кантрі категорично не вписуються пластикові і блискучі лаковані меблі, дивно виглядатиме і суперсучасний столик зі скла та металу. Зате якнайкраще підкреслити затишок дачі допоможуть старі великі скрині та бабусині комоди, кухонні «гірки», які давно вже вийшли з моди у міських квартирах. Завершеність інтер'єру дачі своїми руками в стилі кантрі додасть камін, що діє, з кріслом-гойдалкою біля нього, а також різні приємні погляду деталі: красиві картини або вишивки в рамках, декоративний посуд і домашнє начиння, вази з квітами або зелені рослини в горщиках, затишні, м'які пледи та подушки, гарна скатертина. Головне, не переборщувати з прикрасами - найчастіше дачу відвідують не кожен день, а витирати пил, що накопичився, замість відпочинку і розслаблення можна і вдома. Стиль кантрі є вдалим вибором для оформлення дачі: він досить демократичний і сприяє відпочинку і розслабленню.

Дача має стати місцем, де можна почуватися затишно і комфортно, розкуто та вільно – і «сільський» стиль кантрі дарує таку можливість усім охочим. красиві скатертини. Головне, не переборщувати з прикрасами - найчастіше дачу відвідують не кожен день, а витирати пил, що накопичився, замість відпочинку і розслаблення можна і вдома. Стиль кантрі є вдалим вибором для оформлення дачі: він досить демократичний і сприяє відпочинку і розслабленню. Дача має стати місцем, де можна почуватися затишно і комфортно, розкуто та вільно – і «сільський» стиль кантрі дарує таку можливість усім охочим. красиві скатертини. Головне, не переборщувати з прикрасами - найчастіше дачу відвідують не кожен день, а витирати пил, що накопичився, замість відпочинку і розслаблення можна і вдома. Стиль кантрі є вдалим вибором для оформлення дачі: він досить демократичний і сприяє відпочинку і розслабленню. Дача має стати місцем, де можна почуватися затишно і комфортно, розкуто та вільно – і «сільський» стиль кантрі дарує таку можливість усім охочим.

ПОЛЕЗНЫЕ РЕСУРСЫ
Рассказать о статье