Ремонт бачка унітазу своїми руками.

Октябрь 23, 2019

Пристрій арматури бачка унітазу досить проста, щоб хоча б бачок унітазапопитаться зрозуміти причину несправності, заглянувши всередину. Найчастіше, поломки не відбулося, причина в банальному засмітті клапана входу води, або в замулювання пристрою випуску. Звати сантехніка, не розібравшись самому, найчастіше дорожче і дуже довго за часом. При цьому, конструкція, яка на перший погляд здається складною, досить проста навіть в дорогих виробах.

Здесь вы сможете купити квитки на потяг за быстрое время и недорого.

Дістатися до нутрощів бачка легко. Часто кришка бачка унітазу лежить просто під своєю вагою. Якщо просто зняти її не виходить, відвертаємо кнопку зливу проти годинникової стрілки. Якщо у вас не нажимная кнопка, а ручка, яку потрібно смикати вгору, то відкручуємо її від штока, що йде вниз під кришку.

Отже. Можливих несправностей - всього нічого.

У бачок не надходить вода. Спочатку потрібно перевірити фільтр грубої очистки якщо він є. Іноді на вході в квартиру фільтр не варто, а перед унітазом він є. Відкручуємо гнучку підводку води від унітазу (від клапана унітазу) попередньо перекривши воду. Якщо підводка довга направляємо її в унітаз, якщо коротка в відро або інший посуд. Повільно відкриваємо кран. Якщо вода йде добре, то засмітився клапан унітазу, якщо навпаки - то або забита сітка, при його наявності, або підводять труби.

Далі розбираємо клапан. Потрібно бути уважним при розбиранні, щоб запам'ятати як стоять деталі клапана. Набагато краще при цьому клапан взагалі зняти. Нічого складного - всього одна гайка зовні бачка.

Найчастіше замулилась або задубів мембрана зливу. У переважній більшості випадків промивка пристрою випуску, особливо мембрани, дозволяє вирішити проблему. Для того, щоб витягнути систему зливу на світ божий, потрібно повернути її трохи вище підстави проти годинникової стрілки. Верхня частина вийде із зачеплення і її можна буде дістати.

Вода не зливається. Тут можливі дві причини. Або отщелкнул будь-яка деталь в пристрої зливу, або вона ж зламалася. Визначити це можна візуальним оглядом, витягнувши систему випуску назовні, як описано вище.

Якщо що-небудь в арматурі бачка зламалося, то потрібно йти в магазин. Найкраще взяти з собою систему випуску разом з кнопкою. І запам'ятати як наповнюється бачок - знизу або збоку.

Замінити арматуру бачка унітазу теж нескладно. Але найчастіше міняти її цілком і не доведеться. Все що може зламатися - знімається і замінюється досить легко.

Рассказать о статье