Квартирний переїзд

Март 22, 2020

Офісний переїзд, наприклад, не передбачає підйом важких вантажів вище п'ятого поверху вручну, так і в сучасних офісних будівлях є вантажні ліфти. Квартирне ж переїзд пов'язаний з іншими складнощами: підйом або спуск в поверхових будинках великогабаритних меблів, важких музичних інструментів, побутової техніки, тендітних речей вручну.

Здесь вы сможете найти квартирный переезд Тольятти честный выполним работу на высоком уровне и недорого.

Найважче - упакувати майно і підготувати меблі до перевезення. Наші співробітники при необхідності розберуть меблі, упакують деталі, фурнітуру, щоб не пошкодити їх при транспортуванні. Для надійного кріплення меблів в кузові наші машини обладнані спеціальними ременями. Під час навантаження наші фахівці дотримуються послідовність укладання речей так, щоб тендітні речі не були пошкоджені більш важкими. Одяг, білизна, подушки і т.д. пакуються в поліетиленові мішки. Скло загортаємо в поліетиленову бульбашкову плівку, або папір.

Якщо з міркувань економії коштів клієнт хоче упакувати домашні речі або розібрати меблі сам, то ми можемо надати в призначений день і годину меблевий фургон і вантажників.

Якщо клієнт бажає самостійно організувати не тільки розбирання, упаковку і складання меблів, а й навантаження - розвантаження, демонтаж кондиціонера, ми надамо лише меблевий автотранспорт для перевезення меблів і речей. Так само вивеземо непотрібні речі, сміття, що утворилося в процесі переїзду.

Рассказать о статье