Миття вікон руками професіоналів!

Март 31, 2020

Сьогодні існує досить багато засобів для чищення та пристосувань для миття вікон. І дедалі більше власників магазинів, офісів займаються миттям вікон і скляних поверхонь власними силами. Варто зауважити, що скляні поверхні вимагають своєчасного та професійного догляду, який дозволить захистити поверхню вікон, вітрин від помутніння і подряпин.

Мы предлагаем мойка окон выполним работу на высоком уровне,прочно и недорого.

Миття вікон, виготовлених з різних матеріалів, слід виконувати по-різному. Пластикові вікна миють не рідше двох разів на рік з усіх боків. Важливо розуміти що миття вікон слід довіряти тільки фахівцям, які не зашкодять поверхні в процесі мийки та мають досвід використання спеціальних миючих засобів і пристосувань.

Миття вікон - це комплекс заходів з очищення від забруднень скляних поверхонь - будь то вікна, вітрини або великі засклені площі. Зазвичай миття вікон проводиться в два етапи - суха очистка, при якій вікна і підвіконня очищаються від пилу за допомогою спеціальної сухої тканини, яка ефективно усуває пил і не пошкоджує поверхню подряпинами, і антистатичний. За сухим чищенням слід вологе очищення рам, підвіконь, самих стекол. Найчастіше чистка проводиться спеціальними миючими засобами, що мають підвищеною токсичністю і їдкістю. Тому при роботі такими засобами потрібно мати певний навик і використовувати засоби захисту.

При митті склопакетів (пластикових вікон) проводиться очищення тільки зовнішніх поверхонь, так як всередину пил не потрапляє. У тих випадках, коли вікна мають внутрішню поверхню для миття, мийник вікон повинен отримати доступ і до них. При розрахунку вартості робіт враховується складність доступу до очищається поверхонь, ступінь забруднення і площа поверхні очищення.

Рассказать о статье