Ремонт і заміна сантехніки своїми руками

Ноябрь 28, 2020

Зимова погода останнім часом - справжнє випробування не тільки для організму, але і для речей, які ми носимо. Взуття першої приймає удари зими - волога, бруд, реагенти, температурні скачки. Як її захистити?

Купить программу reddit upvotes вы сможете на сайте по выгодной цене.

Досить часто трапляється так, що сантехнічне обладнання приходить в несправність і його необхідно полагодити, або замінити в найкоротші терміни. Природно часу на очікування приїзду сантехніка немає, особливо якщо мова йде про прорваної трубі. Та й не завжди є необхідність при найменшій поломці звертатися до їх допомоги. Багато проблем можна без особливих складнощів усунути власноруч, при цьому ще й заощадивши в фінансовому плані. Далі будуть перераховані рекомендації, дотримуючись яких практично кожен зможе привести домашню сантехніку в належний для роботи стан.

Як вчинити при засмітті каналізації?

Забита каналізація, напевно, одна з найбільш частих видів поломок сантехніки. Подібного роду проблему можна дуже легко вирішити, чи достатньо просто не перетворювати каналізацію в сміттєпровід. Однак в разі якщо це вже сталося, і засмічення утворився, не варто впадати у відчай, його можна без проблем усунути. Найчастіше відбувається засмічення сифонів. Більшість сифонів мають розбірну структуру, відповідно його необхідно тільки відкрутити, розібрати і очистити від сміття.

Після очищення, сифон необхідно зібрати. Під час процесу особливо увагу потрібно звернути на стан гумової прокладки. Якщо вона нова, встановити її назад, в разі, якщо прокладка порядком зносилася, її краще замінити новою, що б уникнути протікання.

Також часто відбувається, що забиваються каналізаційні труби. Для їх прочищення необхідно буде придбати спеціальний трос, який продається абсолютно в будь-якому спеціалізованому або будівельному магазині, або ж магазині господарських товарів. Троси класифікуються в основному по довжині, довжину необхідно підбирати виходячи з розміру трубопроводу.

Процес чищення найкраще проробляти удвох. Однак якщо ділянка чистки не дуже великий, можна провести цю роботу самостійно. Все що потрібно зробити, це завести трос через будь-яку найбільш доступне отвір в забиту трубу. Далі необхідно провести трос в каналізацію, після того, як труба пройдена до кінця, необхідно витягти трос. Після процесу чистки тросом, можна провести до труби шланг з гарячою водою, і промити її від можливих відкладень і іншого сміття, що скупчилося там після останньої чистки.

Текти в трубах

Як відомо кожному, при тривалій експлуатації трубопровід може піддаватися руйнівному впливу корозії, через що утворюється текти. У будь-якому випадку такий трубопровід необхідно замінити, але це вже більш масштабний і тривалий процес. Спершу ж необхідно усунути текти, для цього можна застосувати кілька способів, які використовуються в переважній більшості випадків.

Найбільш просте рішення, це виготовлення дерев'яної пробки, майже такого ж діаметру, як пробоїна. Пробку необхідно зробити з гострим кінцем, і вбити її в місце протікання. Нехай цей спосіб і практично найшвидший, проте, далеко не самий естетичний. Так само можна вдатися до використання залізного хомута, виготовленого під необхідний розмір. Далі слід покласти під хомут шматок гуми і гарненько затиснути болтами. Шматок гуми можна виготовити з непотрібно автомобільної камери.

За допомогою хомутів можна усунути не тільки "точечнообразную" текти, а й велику за розмірами тріщину, які найчастіше виникають у трубних швах. Ремонт за допомогою хомута дуже ефективний і відремонтована з його допомогою труба може перебувати в робочому стані не один рік.

ремонт змішувача

На сьогоднішній день використовуються два основні види змішувачів, це одні важелі і вертикальні. Найголовнішою поломкою майже кожного змішувача є слабке замикання води, як би банально це не звучало. Дана причина веде до надмірного витраті води, що, в свою чергу, призводить до додаткових матеріальних витрат, часто досить відчутним.

Ремонт вентильного змішувача часто гранично просто і полягає в звичайній заміні прокладок, які зношуються з часом. Щоб зробити заміну прокладки, перше, що необхідно зробити відключити подачу води. Далі відкрутити головку змішувача за допомогою стандартного розвідного ключа і видалити несправну прокладку, а на її місце встановити нову. Після чого зібрати змішувач.

У одноважільних змішувачах вмонтований змінний картридж. У разі поломки його також слід замінити. Однак перш ніж купувати новий картридж, необхідно визначити вид і виробника іменного Вашого. Якщо інформацію Ви забули, то потрібно зняти непрацюючий картридж і, спираючись на нього, купувати новий.

Маючи в наявності новий картридж, слід відкрутити захисний ковпачок, вилучити із змішувача непрацюючий картридж і на його місце встановити новий. Для того, що б уникнути такого роду ремонтних робіт, слід вдатися до установки фільтрів грубої очистки в систему водопостачання, які будуть своєрідним щитом від попадання крупного сміття під прокладки і картриджі.

Рассказать о статье